głośniki
Przenośny głośnik Power Audio KBTUS-900
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 800
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 586,80 zł / szt
1 951,76 zł brutto
TRZĘSIENIE ZIEMI ŁAMI KLUB
Poczuj rytm w swoich kościach.
JAPOŃSKA INŻYNIERIA
Design i dźwięk, aby poczuć atmosferę imprezy
DUŻO FUNKCJI, KTÓRE SIĘ CIESZYĆ
Graj na swoim instrumencie, śpiewaj i tańcz z Earthquake
Specyfikacja techniczna
| Producent | AIWA |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 800 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 10 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Kolumny |
| Wymiary | 40 x 120 x 37cm |
| Waga | 23.7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Stosunek sygnału do szumu | 74 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 24800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 437 x 460 x 12350 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |