blendery/rozdrabniacze
Przenośny Blender
- Moc: 45
- Podstawa antypoślizgowa: Nie
- Noże tnące: Stal nierdzewna
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
94,08 zł / szt
115,72 zł brutto
Przenośny blender Xiaomi pozwala przygotować świeże napoje w zaledwie 40 sekund, dzięki mocnemu silnikowi 19 500 obr./min i baterii litowej 1300 mAh. Kompaktowy i przenośny, o pojemności 300 ml, jest idealny do delektowania się zdrowymi napojami w podróży. Ponadto zapewnia wygodne czyszczenie bez użycia rąk i bezpieczeństwo dzięki szczelnej konstrukcji 360°.
| Waga | 513 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 90 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 45 |
| Podstawa antypoślizgowa | Nie |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Końcówka | Stalowa |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Wymiary | 82 x 82 x 197 mm |
| Pojemność | 300 |
| Liczba prędkości | 1 |
| Typ | Blender osobisty |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |