przełączniki zarządzalne
Przełącznik XGS1935-28-EU0101F
- Wymagania środowiskowe:
Warunki pracy:
- Temperatura: -20°C do 50°C
- Wilgotność: 10% do 95% (bez kondensacji)
Przechowywanie:
- Temperatura: -40°C do 70°C
- Wilgotność: 10% do 95% (bez kondensacji)
- Bufor pakietów: 1.5
- Bezpieczeństwo:
- 802.1X
- Port security
- MAC authentication
- Static MAC forwarding
- SSL
- Static ARP
- Policy-based security filtering
- Port isolation
- MAC search
- Guest VLAN
- P
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
755,88 zł / szt
929,73 zł brutto
Seria Zyxel XGS1935 to rodzina inteligentnych przełączników zarządzanych Lite-L3, która obejmuje cztery modele, w tym opcje z 28 i 52 portami, zarówno z PoE, jak i bez PoE. Wszystkie cztery modele są wyposażone w dodatkowe cztery porty światłowodowe 10GbE, które odpowiadają na rosnące potrzeby Twojej firmy w zakresie wysokich prędkości sieci. Seria ta została zaprojektowana z inteligentnym wentylatorem, który automatycznie dostosowuje prędkość w zależności od temperatury urządzenia, zapewniając niemal bezgłośną pracę przełącznika.
| Waga | 4200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 395 x 510 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Warunki pracy:
Przechowywanie:
|
| Bufor pakietów | 1.5 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 95.2 |
| QoS |
|
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Liczba portów 1G/2.5G/5G/10G | 1 |
| Pobór mocy | 23.2 |
| Wymiary | 440 x 270 x 43 mm |
| Waga | 3.1 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100 do 240 V prądu przemiennego, 50/60 Hz |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Przepustowość | 128 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 518332 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |