przełączniki zarządzalne
Przełącznik USW-Pro-Max-24 Switch Pro Max 24
- Prędkość przekazywania: 83.328
- Funkcje L2:
- IGMP snooping
- STP / RSTP with priorities and port-level disable
- Port isolation
- Storm control
- Voice VLAN
- Port mirroring
- LACP port aggregation
- Multicast / broadcast rate limiting
- Funkcje L3:
- DHCP for locally-managed networks
- DHCP relay
- Inter-VLAN routing between networks on same switch
- Static routing between local networks
- Network isolation with ACLs
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 538,18 zł / szt
1 891,96 zł brutto
UBIQUITI USW-Pro-Max-24
Pro Max 24 (USW-Pro-Max-24) to 24-portowy przełącznik Layer 3 Etherlighting, który oferuje przepustowość 2,5 GbE. Porty Etherlighting są podświetlane, co ułatwia lokalizację portu, informuje o prędkości/łączu oraz o natywnej sieci VLAN/sieci*. Posiada 8 portów 2,5 GbE RJ45, 16 portów GbE RJ45 oraz 2 porty 10G SFP+. Zasilany gotowym zasilaniem awaryjnym DC. Zarządzany za pomocą UniFi Network 8.0.24 i nowszych wersji. *Aby uzyskać optymalną jasność, zaleca się sparowanie z kablami krosowymi UniFi Etherlighting.
| Waga | 5500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 430 x 120 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Prędkość przekazywania | 83.328 |
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 8 |
| Pobór mocy | 50 |
| Wymiary | 442.4 x 325 x 43.7 mm |
| Waga | 4.2 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Przepustowość | 112 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |