przełączniki zarządzalne
Przełącznik UniFi Switch Flex USW-Flex-3
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy 46 W mocy wyjściowej PoE -40 do 55° C
- Temperatura pracy 25 W mocy wyjściowej PoE -40 do 65° C
- Wilgotność robocza 5 do 95% bez kondensacji
- Pobór mocy: 5
- Wymiary:
122.5 x 107.1 x 28.0 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
960,40 zł / szt
1 181,29 zł brutto
Ubiquiti UniFi Switch Flex (USW-Flex) to zarządzalny gigabitowy switch warstwy 2 z obsługą automatycznego wykrywania PoE 802.3af, wyposażony w 5x gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s w tym 4x porty PoE i 1x port PoE++.
- 5x gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
- 4x wyjścia PoE+ out 802.3af
- 1x wejście PoE++ in 802.3bt
- zasilanie poprzez PoE 802.3af/at, PoE 802.3bt lub pasywne PoE
- kompatybilność z systemem UniFi
- uchwyty montażowe w zestawie
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 150 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pobór mocy | 5 |
| Wymiary | 122.5 x 107.1 x 28.0 mm |
| Waga | 230 |
| Certyfikaty |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |