przełączniki SMART
Przełącznik Smart EBP15 5xGE (4xPoE+ 60W)
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)
- Temperatura przechowywania: -20°C~70°C (-4°F~158°F)
- Wilgotność pracy: 10%~95%RH bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5%~95%RH bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
SSL/TLS
- Rozmiar ramki Jumbo: 15
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
273,52 zł / szt
336,43 zł brutto
| Waga | 1170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 210 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo | SSL/TLS |
| Rozmiar ramki Jumbo | 15 |
| Prędkość przekazywania | 7.4 |
| Wymiary | 121 x 75 x 26 mm |
| Waga | 248 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Bufor pamięci | 4 |
| Przepustowość | 10 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |