Przełącznik SL2428P Switch Smart 24PoE+ 2GE 2SFP
- Bezpieczeństwo:
Wiązanie adresów IP, MAC i portów
- DHCP Snooping
- Inspekcja ARP
- Ochrona źródłowego adresu IPv4
Wiązanie adresów IPv6, MAC i portów
- DHCPv6 Snooping
- Wykrywanie ND
- Ochrona źródłowego adresu IPv6
- Rozmiar ramki Jumbo: 9
- VLAN:
Grupy VLAN
- Maks. 4K grup VLAN
Tagowanie 802.1Q VLAN
Adres MAC VLAN: 12 wpisów
Protokół VLAN
Prywatna sieć VLAN
GVRP
VLAN VPN (QinQ)
- QinQ oparty na portach
- Selective QinQ
Głosow
- Pełna specyfikacja
Przełącznik stworzony do wielu zastosowań
24 porty PoE+ o łącznej mocy 250 W
Przełącznik TL-SL2428P to urządzenie zgodne ze standardami 802.af/at, które jest w stanie zapewnić urządzeniom nawet 30 W* mocy zasilania na każdym porcie. 250 W łącznej mocy zasilania PoE* przełącznika wyposażonego w 24 porty PoE+ 10/100 Mb/s to rozwiązanie idealne m.in. dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami, itd.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Wiązanie adresów IP, MAC i portów - DHCP Snooping - Inspekcja ARP - Ochrona źródłowego adresu IPv4 Wiązanie adresów IPv6, MAC i portów - DHCPv6 Snooping - Wykrywanie ND - Ochrona źródłowego adresu IPv6 |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| VLAN | Grupy VLAN - Maks. 4K grup VLAN Tagowanie 802.1Q VLAN Adres MAC VLAN: 12 wpisów Protokół VLAN Prywatna sieć VLAN GVRP VLAN VPN (QinQ) - QinQ oparty na portach - Selective QinQ Głosow |
| QoS | Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP 8 kolejek priorytetowania Tryb harmonogramu priorytetowania: - SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) Konfiguracja wagi kolejek Kontrola przepustowości |
| Funkcje L2 | Agregacja łączy - Statyczna agregacja łączy - Do 8 grup agregacji i do 8 portów na grupę - LACP 802.3ad Protokół drzewa rozpinającego (STP) - STP 802.1D - RSTP 802.1w - MSTP 802.1s - Zabezpieczeni |
| Funkcje L3 | 16 interfejsów IPv4/IPv6 Routing statyczny - 48 tras statycznych Wpisy statyczne ARP - 128 wpisów statycznych 316 wpisów ARP Proxy ARP Gratuitous ARP Serwer DHCP DHCP Relay - DHCP In |
| Pobór mocy | 18.8 |
| Wymiary | 440 x 180 x 44 mm |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 12.8 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Interfejs graficzny GUI Interfejs linii poleceń CLI SNMP v1/v2c/v3 - Trap/Inform - RMON (grupy 1, 2, 3, 9) Szablon SDM Klient DHCP/BOOTP LLDP/LLDP-MED 802.1ab Automatyczna instalacja DHCP D |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 24 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów COMBO | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 3076 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 527 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |