przełączniki niezarządzalne
Przełącznik SF1006P 6xFE (4xPoE+)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Pozostałe funkcje:
- Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at
- Przycisk trybu Extend (porty 14)
- Przycisk trybu Priority (porty 12)
- Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów MAC
- Obs
- Rozmiar ramki Jumbo: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
112,60 zł / szt
138,50 zł brutto
Profesjonalny przełącznik o dużej mocy z 4 portami PoE+ Instalacja Plug and Play. Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania z myślą o systemach monitoringu.
| Waga | 690 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 195 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Pozostałe funkcje |
|
| Rozmiar ramki Jumbo | 2 |
| Prędkość przekazywania | 0.8928 |
| Wymiary | 158 x 101 x 25 mm |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: FCC, CE, RoHS |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 53.5 V DC / 1.31 A) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Przepustowość | 1.2 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 1 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |