Przełącznik SF1005P 5 x FE (4x PoE)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Pozostałe funkcje:
- Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af
- Priorytetowanie portów
- Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów Mac
- Obsługa kontroli przepustowości IEEE802.3x dla transmisji w pełnym duple - Pobór mocy: 1.7
- Pełna specyfikacja
Przełącznik SF1005P 5 x FE (4x PoE)
- 5 portów RJ45 10/100Mb/s
- 4 porty PoE, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla
- Zgodność ze standardem IEEE 802.3af
- Do 15,4W mocy na każdym z portów PoE
- Do 58W mocy PoE łącznie
- Nie wymaga konfiguracji
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 190 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Pozostałe funkcje | - Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af |
| Pobór mocy | 1.7 |
| Wymiary | 99,8 x 98 x 25 mm |
| Pozostałe parametry | - Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104) |
| Zasilanie | - Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 48VDC / 1,25A) |
| Akcesoria w zestawie | - Zasilacz |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Przepustowość | 10 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 5 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |