Przełącznik RB260GS CSS106-5G-1S
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy: -25C .. +65C
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
RB260GS 5x Gigabit Ethernet Smart Switch, SFP cage, obudowa plastikowa, SwOS
RB260GS to mały przełącznik SOHO. Posiada pięć portów Gigabit Ethernet i jedną klatkę SFP zasilaną przez układ Atheros Switch Chip.
Przetestowany i zalecany do użytku z modułami MikroTik SFP: S-85DLC05D, S-31DLC20D i S-35/53LC20D (brak w zestawie)
Jest zasilany przez system operacyjny zaprojektowany specjalnie dla produktów MikroTik Switch - SwOS.
SwOS można konfigurować z poziomu przeglądarki internetowej. Zapewnia wszystkie podstawowe funkcje przełącznika zarządzanego, a także wiele więcej: umożliwia zarządzanie przekierowaniem port-do-portu, stosowanie filtra MAC, konfigurowanie sieci VLAN, ruch lustrzany, stosowanie ograniczeń przepustowości, a nawet dostosowywanie niektórych pól nagłówka MAC i IP.
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 140 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MikroTik |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -25C .. +65C |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Pobór mocy | 5 |
| Wymiary | 113 x 138 x 29 mm |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 100000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |