przełączniki niezarządzalne
Przełącznik LS1210GP 10xGE PoE+
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C~40°C
- Temperatura przechowywania: -40°C~70°C
- Wilgotność robocza: 10% ~ 90% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90%, bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
175,99 zł / szt
216,47 zł brutto
- Pełne porty gigabitowe: 9× gigabitowych portów Ethernet RJ45 z automatycznym negocjowaniem i 1× gigabitowy port SFP zapewniają do 20 Gbps przepustowości przełączania.
- Budżet PoE 61 W: Osiem gigabitowych portów PoE+ zgodnych z 802.3af/at łatwo łączy i zasila urządzenia stacjonarne, takie jak kamery IP, punkty dostępowe i telefony IP za pomocą jednego kabla. Każdy port PoE obsługuje do 30 W mocy wyjściowej PoE.
- Do 250 m transmisji PoE: W trybie Extend, odległość transmisji PoE sięga do 250 m, co jest idealne do rozmieszczenia kamer dozorowych na dużych obszarach.
- Plug and Play: Wystarczy podłączyć i używać bez potrzeby konfiguracji.
- Cicha praca: Konstrukcja bez wentylatora zmniejsza zużycie energii i zapewnia cichą pracę, idealną dla domów lub firm wrażliwych na hałas.
- Niezawodna konstrukcja sprzętu: Wytrzymała metalowa obudowa i konstrukcja do montażu na biurku/ścianie są dobrze dopasowane do różnych środowisk.
| Waga | 1110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 315 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Pobór mocy | 76.96 |
| Wymiary | 209 × 126 × 26 mm |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (wyjście: 53,5 V DC / 1,31 A) |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Przepustowość | 20 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 9 |
| Liczba portów SFP | 1 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |