przełączniki niezarządzalne
Przełącznik LS108GP 8xGE PoE+
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 - 40 stopni Celsjusza
- Temperatura przechowywania: -40 - 70 stopni Celsjusza
- Wilgotność robocza: 10-90% RH, bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5-90% RH, bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
126,68 zł / szt
155,82 zł brutto
- Porty Gigabit: Osiem gigabitowych portów zapewnia przepustowość do 16 Gbps.
- Budżet PoE 62 W: Osiem gigabitowych portów PoE+ zgodnych z 802.3af/at łatwo łączy i zasila urządzenia stacjonarne, takie jak kamery IP, punkty dostępu i telefony IP za pomocą pojedynczego kabla. Każdy port PoE obsługuje moc do 30 W.
- Transmisja PoE do 250 m: W trybie Extend odległość transmisji PoE osiąga do 250 m, co jest idealne do rozmieszczania kamer monitoringu na dużych obszarach.
- Plug and Play: Wystarczy podłączyć i używać dla natychmiastowej łączności bez konieczności konfiguracji.
- Cicha praca: Konstrukcja bez wentylatora zmniejsza zużycie energii i zapewnia cichą pracę, co jest idealne dla domów lub firm wrażliwych na hałas.
- Niezawodna konstrukcja sprzętu: Trwała metalowa obudowa i konstrukcja do montażu na biurku/ścianie są dobrze dostosowane do różnych środowisk.
| Waga | 770 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 200 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 11.9 |
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Pobór mocy | 71.61 |
| Wymiary | 158 × 99 × 25 mm |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (wyjście: 53,5 VDC / 1,31 A) |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Przepustowość | 16 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |