przełączniki niezarządzalne
Przełącznik LS105G 5x1GbE LiteWave
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 1
- Liczba portów PoE+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
49,32 zł / szt
60,66 zł brutto
Niezarządzalne przełączniki z serii LiteWave TP-Link to łatwy i korzystny cenowo sposób rozbudowy sieci przewodowej. Urządzenia nie sprawiają trudności w użytkowaniu i można na nich polegać. Dzięki instalacji typu plug and play, podłączanie nowych urządzeń trwa zaledwie kilka minut. Wszystkie porty obsługują Auto-MDI/MDIX, dlatego nie trzeba tracić czasu na wybór odpowiedniego kabla.
| Waga | 371 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 130 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 1 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 16 |
| Wymiary | 99,8 x 98 x 25 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |