przełączniki SMART
Przełącznik L-SG2008 8x Gigabit Smart
- Bezpieczeństwo:
- AAA
- Uwierzytelnianie 802.1X
- - Uwierzytelnianie w oparciu o port
- - Uwierzytelnianie w oparciu o adres MAC (Host)
- - Dostępne metody uwierzytelniania: PAP/EAP-MD5
- - MAB
- - Sieć VLAN dla gości
- Rozmiar ramki Jumbo: 9
- Prędkość przekazywania: 11.9
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
288,16 zł / szt
354,44 zł brutto
Porty gigabitowe: 8 gigabitowych portów RJ45 przekłada się na połączenia o dużych prędkościach.
- Działanie zintegrowane z platformą Omada SDN: Bezobsługowa konfiguracja ZTP*, centralne zarządzanie w chmurze i inteligentne monitorowanie.
- Centralne zarządzanie: Dostęp z poziomu chmury i aplikacja Omada to wygoda zarządzania.
- Niezawodne zabezpieczenia: VLAN 802.1Q, ACL, Port Security, Storm Control i wiele więcej.
- Optymalizacja transmisji głosu i wideo: QoS L2/L3/L4 i IGMP Snooping.
- Samodzielne zarządzanie: witryna/CLI, SNMP i RMON dają duże możliwości zarządzania.
| Waga | 2500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 90 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Prędkość przekazywania | 11.9 |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Funkcje L2 |
|
| Wymiary | 209 × 126 × 26 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Przepustowość | 16 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |