przełączniki
Przełącznik KVM PS/2-USB CS1316
- Maks. liczba urządzeń: 256
- Hot Swap: Nie
- Porty konsoli: 16 x SPHD Żeński
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
796,10 zł / szt
979,20 zł brutto
ATEN CS1316
16-portowy przełącznik KVM PS/2-USB
Przełącznik KVM CS1316 ze zdalnym dostępem zapewnia monitorowanie i kontrolowanie do 256 komputerów z jednej konsoli KVM (klawiatura, grafika, mysz). Istnieje możliwość kaskadowego połączenia do 16 kolejnych przełączników to daje łącznie 256 komputerów, które można kontrolować z jednej konsoli obejmującej klawiaturę, monitor i mysz. Przełącznik obsługuje połączenia USB i PS/2 (zarówno od strony konsoli, jak i komputerów).
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Maks. liczba urządzeń | 256 |
| Hot Swap | Nie |
| Porty konsoli | 16 x SPHD Żeński |
| Wymiary | 43.72 x 16.13 x 4.40 cm |
| Waga | 2.1 |
| Pozostałe parametry | Odstęp czasu skanowania: 1-255 sek. |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2048 x 1536 (QXGA) |
| Waga | 2780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 240 x 540 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |