Przełącznik hAP ax S E62iUGS-2axD5axT
- Wymagania środowiskowe:
Testowana temperatura otoczenia: -40°C do 70°C
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
hAP ax S
Nasz najbardziej opłacalny punkt dostępowy Wi-Fi 6 do tej pory. Trójstrumieniowe radio 5 GHz (przepustowość do 900 Mbit/s), dwupasmowe Wi-Fi 6, 5 portów Gigabit Ethernet oraz port SFP 2,5G. Urządzenie napędzane jest dwurdzeniowym procesorem ARM i oferuje elastyczne zasilanie PoE-in/PoE-out, standardowe gniazdo DC, port USB oraz solidną, wysokiej klasy obudowę z możliwością montażu na ścianie.
2,5 Gbit + 5 × 1 Gbit
Pięć portów Gigabit Ethernet oraz klatka SFP 2,5 Gigabit. Umożliwia bezpośrednie podłączenie światłowodu do domu lub połączenie szybkiego serwera NAS w celu uzyskania błyskawicznego dostępu lokalnego.
Wi-Fi 6
Dwupasmowy punkt dostępowy Wi-Fi 6 z trójstrumieniowym radiem 5 GHz (przepustowość do 900 Mbit/s).
Trójstrumieniowe 5 GHz:
Nowy hAP ax S wyposażono w trójstrumieniowe radio 5 GHz, które osiąga rzeczywistą przepustowość na poziomie około 800900 Mbit/s. Oznacza to płynne strumieniowanie, szybsze pobieranie danych oraz stabilną pracę wielu urządzeń jednocześnie nawet w zatłoczonym środowisku. Urządzenie doskonale sprawdza się także jako dedykowany punkt dostępowy Wi-Fi 6 do strumieniowania VR dla zestawów PC VR, oferując wyższą rozdzielczość i niższe opóźnienia bez użycia kabli. W przeciwieństwie do jednofunkcyjnych gamingowych punktów dostępowych, hAP ax S zapewnia pełną wydajność, elastyczność oraz przyszłościowość systemu RouterOS v7. Nowy hAP ax S wyposażono w trójstrumieniowe radio 5 GHz, które osiąga rzeczywistą przepustowość na poziomie około 800900 Mbit/s. Zapewnia to płynne strumieniowanie, szybsze pobieranie oraz stabilną wydajność wielu urządzeń jednocześnie nawet w zatłoczonych środowiskach. Urządzenie doskonale nadaje się również jako dedykowany punkt dostępowy Wi-Fi 6 do strumieniowania VR dla zestawów PC VR, oferując wyższą rozdzielczość i niższe opóźnienia bez użycia kabli. W przeciwieństwie do jednofunkcyjnych gamingowych punktów dostępowych, hAP ax S zapewnia pełną wydajność, elastyczność oraz gotowość na przyszłe wymagania dzięki RouterOS v7.
| Waga | 720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 160 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MikroTik |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Testowana temperatura otoczenia: -40°C do 70°C |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 1 |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Pobór mocy | 34 |
| Wymiary | 156.3 x 127.7 x 35.7 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 100000 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | 1 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 1 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |