Przełącznik GS1016E 16-Port Gigabit Light Managed Switch
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 - 40 stopni C
- Temperatura przechowywania: -40 - 70 stopni C
- Wilgotność pracy: 10% - 90% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5% - 90% bez kondensacji
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
16-portowy gigabitowy przełącznik zarządzalny Light
802.1Q/MTU/Port-Based/Voice VLAN
Sieci VLAN 802.1Q umożliwiają tworzenie bezpiecznych i wydajnych segmentów sieci na różnych zarządzanych przełącznikach. Inne sieci VLAN oparte na MTU/Port umożliwiają prostszą konfigurację lokalnych sieci VLAN.
QoS DSCP/802.1p/Port-Based
QoS DSCP/802.1p identyfikuje pakiety DSCP w transmisji i nadaje priorytet danym wrażliwym na opóźnienia.
Agregacja łączy
Umożliwia tworzenie wielu grup LAG i zwielokrotnienie prędkości transmisji szkieletu sieci.
Podsłuchiwanie DHCP
Przypisz autoryzowany serwer DHCP, aby zapobiec przestojom w przypadku połączenia się z siecią innego, nieautoryzowanego serwera DHCP.
Podsłuchiwanie IGMP
Identyfikuje grupy multicast podłączone do przełącznika i wysyła dane do odpowiednich portów zamiast je rozgłaszać.
Zapobieganie pętlom
STP/RSTP poprawiają wydajność i automatycznie rozłączają pętle z innymi zarządzanymi przełącznikami. Podstawowa funkcja zapobiegania pętlom uruchamia się, gdy STP/RSTP jest nieaktywny.
Podstawowy tryb VLAN
Wyłącz funkcje zarządzania i uniemożliwij komunikację między portami downlink, poprawiając bezpieczeństwo sieci.
Tryb rozszerzony
Wyłącz funkcje zarządzania i rozszerz transmisję do maksymalnie 250 metrów oraz uprość instalację. Prędkość tych portów będzie ograniczona do 10 Mb/s.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 15 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 23.808 |
| Funkcje L2 |
|
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Pobór mocy | 7.8 |
| Wymiary | 200 × 118 × 44 mm |
| Waga | 625.5 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Bufor pamięci | 4 |
| Przepustowość | 32 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Waga | 1120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 230 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |