przełączniki niezarządzalne
Przełącznik GS1005P Switch 5xGE (4xPoE+) 60W
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 ~ 40 C
- Temperatura przechowywania: -40 ~ 70 C
- Wilgotność: 0~90% Bez kondensacji
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
137,40 zł / szt
169,00 zł brutto
GS1005P 5-portowy gigabitowy przełącznik POE+
- Zgodny z IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3af, IEEE802.3at
- Posiada 5 portów 10/100/1000Base-TX
- Całkowita moc wyjściowa PoE 60 W
- Wysoka przepustowość 10 Gb/s
- Kontrola przepływu IEEE802.3x
- Standardy EMI zgodne z FCC, CE klasa B
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Pobór mocy | 60 |
| Wymiary | 119 x 85 x 28 mm |
| Pozostałe parametry | Szybkość transmisji:
|
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Przepustowość | 10 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Waga | 740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 80 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |