przełączniki niezarządzalne
Przełącznik DS-XS0110-P/Polish
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 °C do 40 °C (32 °F do 104 °F)
- Temperatura przechowywania: -40 °C do 85 °C (-40 °F do 185 °F)
- Wilgotność robocza: 5% do 95% (bez kondensacji)
- Wilgotność względna: 5% do 95% (bez kondensacji)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Prędkość przekazywania: 1.19
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
95,41 zł / szt
117,35 zł brutto
DS-XS0110-P/Polski
- 8-portowy przełącznik Fast Ethernet PoE Unmanaged
- 8 portów 10/100 Mbps PoE RJ45 i 2 porty 10/100 Mbps RJ45
- Auto MDI/MDIX portów
- Tryb przełączania Store-and-forward
- Automatyczne uczenie się i starzenie adresów MAC
- Inteligentna optymalizacja pamięci podręcznej
| Waga | 832 kg |
|---|---|
| Wymiary | 92 x 220 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Prędkość przekazywania | 1.19 |
| Pobór mocy | 65 |
| Wymiary | 170 x 27.60 x 93.10 mm |
| Waga | 0.29 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Przepustowość | 1.6 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 10 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |