Przełącznik DGS-1520-52/E
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -5 - 50°C (23 - 122 °F)
- Temperatura przechowywania: -40 - 70°C (-40 - 158 °F)
- Wilgotność pracy: 10% - 95% RH
- Wilgotność przechowywania: 5% - 95% RH
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bezpieczeństwo:
- Port Security: Supports up to 64 MAC addresses per port
- Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control
- D-Link Safeguard Engine
- DHCP Server Screening
- IP Source Guard
- DHCP Snooping
- IPv6 Snooping
- Pełna specyfikacja
Zarządzalne stakowalne przełączniki Smart L3 Seria DGS-1520
- Cztery 10-gigabitowe porty do stakowania i połączeń uplink
- Niezawodna i rozszerzalna sieć z fizycznym stosem
- Zaawansowane funkcje L2 i L3
- Gwarancja Limited Lifetime po rejestracji
Układanie w stos
Stakowanie fizyczne do 8 przełączników w celu rozbudowy i nadmiarowości
Instalacja bezdotykowa
Bezproblemowe wdrażanie w wielu lokalizacjach z automatycznym pobieraniem konfiguracji
Połączenia 10G
Cztery 10-gigabitowe porty do stakowania lub połączeń uplink
Nadmiarowe zasilanie
Opcjonalny nadmiarowy zasilacz zapewnia nieprzerwaną pracę
Zaawansowane funkcje L2 i L3
Łatwe dostosowanie do zmian w sieci, dzięki wybranym funkcjom Q-in-Q, VRRP, RIP i OSPF
Nowy wymiar zarządzalnych przełączników Smart
Rozbudowywalna sieć z wydajnymi 10-gigabitowymi przełącznikami z opcją stakowania pozwala zwiększyć produktywność i czas bezawaryjnej pracy.
- Osiem podłączonych przełączników tworzy nadmiarowy stos z maksymalnie 384 gigabitowymi portami
- Wysoka przepustowość przesyłania danych między podłączonymi urządzeniami z prędkością do 188 Gb/s
Duża dostępność
Uproszczenie zarządzania i okablowania zwiększa wydajność i niezawodność sieci. Stakowanie fizycznie do 8 przełączników o łącznej przepustowości 80G.
Bezdotykowe wdrożenia
W przypadku rozbudowy sieci w wielu lokalizacjach najnowsze oprogramowanie i konfiguracje sieci dla przełączników serii DGS-1520 można pobrać bez konieczności angażowania personelu IT na miejscu, co ułatwia i przyspiesza wdrożenia.
Zaawansowane funkcje L2 i L3
Zaawansowane, wybrane funkcje oprogramowania - Q-in-Q, VRRP, RIP i OSPF umożliwiają adaptację do zmian w sieci. Dla firm z rosnącymi wymaganiami dotyczącymi przepustowości i rozbudowy sieci, przełączniki serii DGS-1520 są opłacalną opcją modernizacji z 10-gigabitowymi połączeniami dla infrastruktury sieciowej.
Gwarancja bezawaryjnej pracy dzięki nadmiarowemu zasilaniu
Podłączenie maksymalnie czterech przełączników DGS-1520 do opcjonalnego nadmiarowego zasilacza (DPS-520) zapewnia bezpieczeństwo pracy bez przestoju. Jeśli wewnętrzny zasilacz nieoczekiwanie ulegnie awarii w którymkolwiek z podłączonych przełączników, nie wpłynie to na działanie sieci.
Stakowanie hybrydowe
Możliwość stakowania do ośmiu przełączników DGS-1520 przy użyciu miedzianych portów 10GBASE-T i / lub światłowodowych SFP+. Wsparcie stakowania hybrydowego zwiększa możliwości i obniża koszt okablowania dzięki zastosowaniu miedzi zamiast światłowodu.
Scenariusz zastosowania
W taki sposób przełączniki serii DGS-1520 mogą pomóc firmom w tworzeniu niezawodnej i wydajnej sieci.
Uproszczone zarządzanie
Centralne zarządzanie wieloma dużymi sieciami z urządzeniami przewodowymi lub bezprzewodowymi za pomocą D-View 7 zmniejsza koszty i utrzymanie. Dostępny jest również D-Link Network Assistant (DNA), który ułatwia konfigurację i zarządzanie mniejszymi sieciami.
| Waga | 3744 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 570 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | D-Link |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bezpieczeństwo |
|
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 |
| Prędkość przekazywania | 130.95 |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Funkcje L2 | IGMP Snooping
|
| Funkcje L3 |
|
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Pobór mocy | 51.2 |
| Wymiary | 441 x 207.4 x 44 m |
| Waga | 2.78 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100 - 240 VAC |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16384 |
| Przepustowość | 176 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 364888 |
| Maksymalna ilość urządzeń w stosie | 8 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Liczba grup VLAN | 4000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |