Przełącznik 8xGbE 2 SFP+CSS610-1Gi-7R-2S+OUT
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps: Brak
- Liczba portów SFP+: 2
- Pełna specyfikacja
Dzięki przełącznikowi netPower Lite 7R możesz zapomnieć o drogich stacjach bazowych GPON i splitterach optycznych. Ten przełącznik jest częścią naszej koncepcji GPEN mającej na celu zapewnienie szybkości i wszechstronności sieci światłowodowej przy jednoczesnym wykorzystaniu zalet Ethernetu. Jest to łatwy we wdrożeniu, tani sposób dla każdego dostawcy usług internetowych na dostarczanie Internetu do poszczególnych mieszkań.
Dzięki temu przełącznikowi nie musisz się martwić problemami z zasilaniem, ponieważ istnieje wiele opcji. NetPower Lite 7R ma 7 portów wstecznego PoE. W zależności od konfiguracji, netPower może pobierać niezbędną moc nawet od jednego klienta! Port Ethernet 8 może zasilać inne urządzenia obsługujące PoE tym samym napięciem, co urządzenie. Istnieje również gniazdo DC i 2-pinowy terminal do alternatywnego zasilania.
Obudowa zewnętrzna umożliwia instalację tego przełącznika we wszystkich rodzajach środowiska od wilgotnych strychów po szyby wind i słupy. NetPower Lite 7R ma nieblokującą przepustowość 28 Gb/s, zdolność przełączania 56 Gb/s i szybkość przesyłania 41,7 Mp/s. Zasilacz nie jest dołączony do produktu - należy go zakupić osobno.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mikrotik |
|---|---|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Pobór mocy | 29 |
| Wymiary | 304 x 212 x 71 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 200000 |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 240 x 390 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |