Przełącznik 4-portowy 4K HDMI VS481B
- Porty wyjścia: 1 x HDMI
- Porty wejścia: 4 x HDMI
- Wymiary:
20,00 x 8,25 x 2,50 cm
- Pełna specyfikacja
Przełącznik 4-portowy 4K HDMI ATEN VS481B
4-portowy przełącznik HDMI VS481B umożliwia szybkie podłączenie 4 źródeł HDMI do wyświetlacza HDMI i łatwe przełączanie między nimi za pomocą przycisków na panelu przednim, RS-232 lub pilota na podczerwień. Diody LED na przednim panelu wskazują na pierwszy rzut oka urządzenie źródłowe wybrane do wyświetlania.
VS481B obsługuje Ultra HD 4Kx2K, najnowszą rozdzielczość dla wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości; Tryby automatycznego przełączania do automatycznego wyboru portu; Natychmiastowe przełączanie dla płynnego przejścia wideo między portami HDMI ze zwiększoną wydajnością; i posiada wbudowany dwukierunkowy port szeregowy RS-232, który umożliwia sterowanie przełącznikiem za pomocą wysokiej klasy kontrolera, komputera i / lub pakietu oprogramowania do automatyki domowej / kina domowego.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Porty wyjścia | 1 x HDMI |
| Porty wejścia | 4 x HDMI |
| Wymiary | 20,00 x 8,25 x 2,50 cm |
| Waga | 0.48 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 810 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 240 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |