Przełącznik 4-Port USB3.0 4K HDMI Dual Display KVMP Switch
- Obsługiwane systemy operacyjne: Brak
- Maks. liczba urządzeń: 4
- Hot Swap: Nie
- Pełna specyfikacja
4-portowy przełącznik KVMP USB 3.0 HDMI 4K z obsługą dwóch ekranów
- Doskonała jakość wideo - 4096 x 2160 @ 60Hz i 3840 x 2160 @ 60Hz; 2-portowy koncentrator USB 3.1 Gen 1 z szybkością transferu danych SuperSpeed 5 Gbps
- Quad-Display - podłącz dwa urządzenia CS1844, aby uzyskać konfigurację czterech wyświetlaczy kontrolowaną przez jednego użytkownika
- Obsługa Video DynaSync
- Wybór komputera za pomocą przycisków, skrótów klawiszowych, myszy, zdalnego selektora portu i poleceń RS-232
Przełącznik KVMP ATEN CS1844 Dual Display to cenne rozwiązanie dla biurkowych stacji roboczych, zapewniające natychmiastowy i łatwy dostęp do czterech komputerów z interfejsem HDMI za pomocą jednej klawiatury i myszy USB oraz dwóch monitorów HDMI. Przełącznik CS1844 jest zgodny ze standardem HDMI 2.0 i obsługuje najwyższą jakość obrazu do 4K DCI (4096 x 2160 @ 60 Hz), oferując najbardziej olśniewające i żywe obrazy.
Ponadto, dzięki opatentowanej technologii ATEN - Video DynaSync, która optymalizuje rozdzielczość wyświetlacza, przyspiesza przełączanie między systemami i sprawia, że okna otwarte na rozszerzonym pulpicie nie powracają do domyślnej konfiguracji na głównym wyświetlaczu podczas przełączania między portami, zapewniając płynną i niezakłóconą pracę użytkownika. Jeśli chodzi o natychmiastowe udostępnianie danych, wbudowany koncentrator USB 3.1 Gen 1 zapewnia transfer danych z szybkością do 5 Gb/s, umożliwiając przyspieszenie pracy i efektywne udostępnianie urządzeń peryferyjnych USB.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
| Maks. liczba urządzeń | 4 |
| Hot Swap | Nie |
| Porty konsoli | 2x USB Type A Żeński |
| Złącza PC | 1 x RJ-45 |
| Wymiary | 33.50 x 16.05 x 4.40 cm |
| Waga | 1.57 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4096 x 2160 |
| Waga | 4330 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 540 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |