przełączniki zarządzalne
Przełącznik 24x1GbE 2xSFP+ CSS326-24G-2S+RM
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
443,42 zł / szt
545,41 zł brutto
Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM to 24-portowy przełącznik Gigabit Ethernet z obsługą SwOS z dwoma portami SFP+ w obudowie rackowej 1U, która zapewnia łączność z prędkością przewodową z kilkoma nowymi funkcjami przełączania.
Zapewnia wszystkie podstawowe funkcje przełącznika zarządzanego, a także więcej: umożliwia zarządzanie przekierowaniem między portami, stosowanie filtru MAC, konfigurowanie sieci VLAN, dublowanie ruchu, stosowanie ograniczeń przepustowości, a nawet dostosowywanie niektórych pól nagłówka MAC i IP. Klatka SFP obsługuje zarówno moduły 1,25 Gb SFP, jak i 10 Gb SFP+.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mikrotik |
|---|---|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Pobór mocy | 19 |
| Wymiary | 443 x 144 x 44 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 200000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Waga | 1600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 70 x 560 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |