przełączniki niezarządzalne
Przełącznik 10xGE PoE+/PoE++ SG1210PP
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C do 40°C
- Temperatura przechowywania: -40°C do 70°C
- Wilgotność robocza: 10% do 90% RH, bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5% do 90% RH, bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
412,87 zł / szt
507,83 zł brutto
- 9× portów RJ45 10/100/1000 Mbps, 1× port Combo SFP/RJ45 1000 Mbps
- Z 2 portami PoE++ i 6 portami PoE+ przesyłającymi dane i zasilanie przez jeden kabel
- Działa z urządzeniami zgodnymi z IEEE 802.3af/at/bt
- Obsługuje zasilanie PoE do 30 W na każdy port PoE+ i 60 W na port PoE++
- Obsługuje zasilanie PoE do 123 W na wszystkie porty PoE
- Plug and Play, bez potrzeby konfiguracji i instalacji
- Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie Extend
- Tryb izolacji umożliwia oddzielenie ruchu klientów jednym kliknięciem dla wyższego poziomu bezpieczeństwa i wydajności
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 6 |
| Liczba portów PoE++ | 2 |
| Pobór mocy | 144.1 |
| Wymiary | 209 x 126 x 26 mm |
| Certyfikaty |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Przepustowość | 20 |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 10 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 1620 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 320 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |