Przedłużacz USB2.0 over IP 4xUSB; 60m; Y-2516
- Zastosowanie: Komputerowy
- Standard: USB 2.0
- Złącza #1: RJ45 Żeńska
- Pełna specyfikacja
Przedłużacz USB po skrętce, który obsługuje wszystkie popularne urządzenia USB: drukarki, kamery, czytniki kodów kreskowych, skanery, klawiatury, myszki czy ekrany dotykowe.
Maksymalnie można podłączyć 4 różne urządzenia USB. Maksymalna długość bezpośredniego połączenia to 60m. Połączenie realizowane jest poprzez standardowy kabel UTP kategorii 5/5e/6. Przedłużacz obsługuje połączenie USB w standardzie USB 2.0 czyli zapewnia transfer do 480 Mbps. W zestawie znajdziemy zasilacz, który będzie niezbędny gdy będziemy chcieli zwiększyć osiągi lub podłączyć urządzenia wymagające większego prądu. Przedłużacz działa Plug&Play i nie potrzebuje do pracy żadnych sterowników. Diody umieszczone przy portach informują użytkownika o statusie połączenia. Magistrala USB ogranicza długości połączenia do 5m, a specyfikacja przewiduje tylko pięciokrotną możliwość wzmocnienia sygnału przy pomocy repeatera. Dlatego przy połączeniach USB dłuższych niż 30 m, konieczne jest zastosowanie przedłużacza, który wykorzystuje popularną skrętkę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Unitek |
|---|---|
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Rodzaj | Przedłużacz |
| Złącza #2 | USB Typ A Żeńska x4 |
| Wymiary | 60 x 52 x 20 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 247 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 95 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |