USB
Przedłużacz USB Cat 5 (do 60 m) UCE60
- Standard: USB 2.0
- Złącza #2: USB Typ A Żeńska
- Złącza #1: RJ45 Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
129,89 zł / szt
159,76 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #2 | USB Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Rodzaj | Przedłużacz |
| Separator | Jednostka zdalna |
| Zastosowanie | KVM |
| Wymiary | 6,30 x 3,10 x 2,19 cm |
| Waga | 0.2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 170 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |