zasilające
Przedłużacz kabla zasilającego 1.8m
- Zastosowanie: Zasilający
- Rodzaj: Przedłużacz
- Złącza #1: IEC C13
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
7,65 zł / szt
9,41 zł brutto
PC-189 Kabel zasilający przedłużający IEC320 C13/C14, 1.8m
- Typ wtyczki 1 IEC320 C13
- Typ wtyczki 2 IEC320 C14
- Wtyczki fabrycznie zalewane
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Zastosowanie | Zasilający |
| Rodzaj | Przedłużacz |
| Złącza #1 | IEC C13 |
| Złącza #2 | IEC C14 |
| Pozostałe parametry | Grubość żyły: 0,5mm |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 142 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 70 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |