adaptery/przejściówki
Przedłużacz HDMI/USB Cat5 1080p@40m VE803
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: RJ45 Żeńska x2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
302,62 zł / szt
372,22 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska x2 |
| Separator | Jednostka VE803T |
| Złącza #1 | USB Typ B Żeńska |
| Wymiary | 9,00 x 5,74 x 2,40 cm |
| Waga | 0.16 |
| Pozostałe parametry | Pobór energii: DC5V: 1,04W: 16BTU |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 240 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |