Projektor ZK608TST UHD
- Projekcja: Krótkoogniskowa
- Technologia wyświetlania: DLP
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Pełna specyfikacja
Profesjonalny projektor laserowy 4K UHD o wysokiej jasności i krótkim rzucie
Spektakularna jakość obrazu 4K UHD, niskie koszty utrzymania i najwyższa niezawodność
Przy jasności 6000 lumenów, zgodności z formatami 4K i HDR, ZK608TST łączy w sobie źródło światła o długiej żywotności do 30 000 godzin i niezależny silnik optyczny z certyfikatem IP6X do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, oferując naprawdę bezobsługową projekcję. Dodatkowe funkcje obejmują obiektyw o krótkim rzucie, ręczne przesuwanie obiektywu w poziomie i pionie oraz wbudowane głośniki o mocy 15 W.
Projektor ten, zaprojektowany z myślą o środowisku, ma przyjazną dla środowiska obudowę wykonaną w 50% z tworzyw sztucznych PCR (pochodzących z recyklingu), a opakowanie zawiera aż 97% materiałów nadających się do recyklingu.
Nadaje się do szerokiej gamy zastosowań, ten projektor doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagany jest jasny i wysokiej jakości obraz, w tym w dużych obiektach, salach lekcyjnych, salach wykładowych, muzeach, domach modlitwy, Digital Signage i instalacjach immersyjnych.
Dodatkowa elastyczność sterowania HDBaseT 3.0 dla nieskompresowanej zawartości audio i wideo, RS232, LAN i OMS (Optoma Management Suite) Local sprawia, że ten projektor jest niedrogim rozwiązaniem, które można skonfigurować i zapomnieć.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Optoma |
|---|---|
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | ZK608TST |
| Częstotliwość pozioma min. | 5 |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 |
| Poziom hałasu | 33 |
| Źródło światła | Laser |
| Kontrast statyczny | 300 000:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,58:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,58:1 |
| Jasność | 6000 |
| Pobór mocy | 366 |
| Wymiary | 374 x 302 x 117 mm |
| Waga | 6.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 30 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 |
| Minimalna odległość ekranu | 0.38 |
| Maksymalna odległość ekranu | 3.75 |
| Trwałość źródła światła | 30000 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 560 x 465 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |