projektory
Projektor ZenBeam E2 300L/6000mAh/HDMI/MHL
- Projekcja: Krótkoogniskowa
- Technologia wyświetlania: DLP
- Model:
ZenBeam E2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 060,18 zł / szt
1 304,02 zł brutto
| Waga | 1102 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 140 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Model | ZenBeam E2 |
| Poziom hałasu | 30 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Źródło światła | LED |
| Kontrast statyczny | 400:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,30:1 |
| Jasność | 300 |
| Wymiary | 110 x 39.5 x 107 mm |
| Waga | 410 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Trwałość źródła światła | 30000 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 854 x 480 (WVGA) |
| Kolor | Różowe złoto |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |