projektory
Projektor TH671ST 1080p 3000ANSI/10000:1/HDMI
- Technologia wyświetlania: DLP
- Źródło światła: Standard
- Częstotliwość pozioma min.: 23
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 16 w magazynie
3 110,74 zł / szt
3 826,21 zł brutto
TH671ST
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Standard |
| Częstotliwość pozioma min. | 23 |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 |
| Częstotliwość pionowa min. | 15 |
| Częstotliwość pionowa max. | 102 |
| Poziom hałasu | 33 |
| Kontrast statyczny | 10 000:1 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,69:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,83:1 |
| Jasność | 3000 |
| Pobór mocy | 320 |
| Wymiary | 296 x 120 x 224 mm |
| Waga | 2.7 |
| Obiektyw | - F/# = 2.6 - 2.78 |
| Akcesoria w zestawie | - Pilot z baterią |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 |
| Trwałość źródła światła | 4000 |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 15000 |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi | - NTSC |
| Kompatybilność ze standardami wideo | - 480i |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Zoom | 1,2x |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Waga | 3882 kg |
|---|---|
| Wymiary | 340 x 170 x 410 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |