projektory
Projektor Nebula Capsule 3 v2
- Technologia wyświetlania: DLP
- Model:
D2425212
- Poziom hałasu: 28
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 850,60 zł / szt
2 276,24 zł brutto
Zupełnie nowy, przenośny projektor Google TV na licencji Netflix
- Ogromny ekran, przenośna konstrukcja: Capsule 3 to najmniejszy na świecie projektor Google TV z wbudowaną aplikacją Netflix.
- Zabierz duży ekran, gdziekolwiek zechcesz: Dzięki maksymalnej przekątnej ekranu 120 cali, Capsule 3 zapewnia kinowe wrażenia, które możesz zabrać ze sobą wszędzie.
- Jakość obrazu na najwyższym poziomie: Wyświetlacz 1080p o jasności 200 lumenów ANSI sprawia, że filmy olśniewają i zapewniają wciągające wrażenia.
- Długi czas odtwarzania: Możesz obejrzeć cały 2,5-godzinny film lub posłuchać 10 godzin muzyki na jednym ładowaniu.
- Konfiguracja w kilka sekund: Nasza technologia inteligentnej adaptacji do otoczenia wykonuje auto keystone correction, autofokus, keystone correction i unikanie przeszkód w zaledwie 3 sekundy.
| Waga | 1541 kg |
|---|---|
| Wymiary | 112 x 120 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Anker |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Model | D2425212 |
| Poziom hałasu | 28 |
| Źródło światła | Laser |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,23:1 |
| Jasność | 300 |
| Wymiary | 80 x 80 x 160 mm |
| Waga | 0.829 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 40 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 |
| Trwałość źródła światła | 30000 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |