projektory
Projektor mobilny Nebula Apollo
- Technologia wyświetlania: DLP
- Model:
Nebula Apollo
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 526,42 zł / szt
1 877,50 zł brutto
Projektor mobilny ANKER Nebula Apollo
Specyfikacja techniczna
| Producent | Anker |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Model | Nebula Apollo |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Źródło światła | LED |
| Kontrast statyczny | 400:1 |
| Jasność | 200 |
| Wymiary | 131 x 65 x 65 mm |
| Waga | 579 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 20 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 100 |
| Minimalna odległość ekranu | 0.58 |
| Maksymalna odległość ekranu | 3.08 |
| Trwałość źródła światła | 30000 |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi | Android 7.1 |
| Kompatybilność ze standardami wideo |
|
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 854 x 480 (WVGA) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 110 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |