plastyczne
Projektor jednorożec b/o
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
011033
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
58,90 zł / szt
72,45 zł brutto
Projektor jednorożec b/o
Kreatywny stolik z projektorem do rysowania wraz z akcesoriami.
| Waga | 910 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 400 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 011033 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne, Plastyczne |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Projektor, Stoliki |
| Wymiary | 43 x 29 x 44 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 39 x 32,3 x 9,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |