projektory
Projektor H6815ATV DLP 4K 2K/4000AL/10000:1
- Technologia wyświetlania: DLP
- Źródło światła: Standard
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3 199,00 zł / szt
3 934,77 zł brutto
Projektor H6815ATV DLP 4K 2K/4000AL/10000:1
Specyfikacja techniczna
| Producent | Acer |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Standard |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | H6815ATV |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 |
| Częstotliwość pozioma max. | 240 |
| Częstotliwość pionowa min. | 15 |
| Częstotliwość pionowa max. | 135 |
| Poziom hałasu | 26 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Kontrast statyczny | 10 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,50:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,66:1 |
| Jasność | 4000 |
| Pobór mocy | 310 |
| Wymiary | 113.7 x 313 x 240 mm |
| Waga | 3.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Trwałość źródła światła | 5000 |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi |
|
| Kompatybilność ze standardami wideo |
|
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Zoom | 2,0x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 5000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 395 x 340 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |