Projektor Brainstorm - Zorza polarna
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
E2024
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Projektor - Zorza polarna
Zorza polarna to cudowne naturalne zjawisko kolorowych świateł, które wielu ludzi chciałoby zobaczyć w swoim życiu, ale nie każdy może wybrać się w podróż do regionów polarnych, aby zobaczyć to budzące podziw widowisko. Teraz możesz przenieść ten niesamowity pokaz naturalnego światła do swojego domu za pomocą projektora Aurora. Projektor wykorzystuje wielokolorowe diody LED, z dwoma wzorami i ośmioma różnymi trybami kolorów, do wyświetlania ruchomych świateł zorzy polarnej na ścianach i suficie zaciemnionego pokoju. Mechanizm automatycznego wyłączania po 60 minutach oszczędza żywotność baterii. Idealna na imprezy i noclegi lub jako relaksująca lampka nocna.
Zasilanie bateriami: 3 x AA (nie dołączone do zestawu).
| Waga | 537 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 245 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | E2024 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Projektory |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 17 x 24.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |