wyposażenie
Projektor Brainstorm - Nocne niebo
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
E2076
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
191,99 zł / szt
236,15 zł brutto
Projektor - Nocne niebo
Zamień swój pokój w kosmiczny pokaz świetlny dzięki temu inspirującemu projektorowi! Dowiedz się więcej o nocnym niebie dzięki czterem niesamowitym dyskom projekcyjnym. Zobacz planety Układu Słonecznego, konstelacje, księżyc lub ponad 20 000 gwiazd. Wyświetla obrazy o szerokości do 3,65 m z niesamowitą jakością projekcji i wyjątkowo ostrymi obrazami. Obrazy obracają się na ścianie lub suficie. Z regulowanym kątem nachylenia projektora i automatycznym wyłączaniem po 30 minutach. Zawiera instrukcje i plakat Układu Słonecznego o wymiarach 740 x 210 mm.
Zasilanie bateriami: 3 x AA (nie dołączone do zestawu).
| Waga | 678 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 205 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | E2076 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Projektory |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 22 x 21 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |