wyposażenie
Projektor Brainstorm Moja własna tęcza
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
E2004
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
74,99 zł / szt
92,24 zł brutto
Moja własna tęcza
Wprowadź najpiękniejszy pokaz świetlny natury do swojej sypialni i wypełnij pokój tęczą. Czarujący projektor świetlny wykorzystuje wielokolorowe diody LED do wyświetlania kolorów tęczy na ścianach i suficie w zaciemnionym pokoju. Automatyczne wyłączanie po 40 minutach oszczędza żywotność baterii. Idealna na imprezy i noclegi oraz urocza lampka nocna, która zainspiruje słodkie sny. Zestaw zawiera również słoneczny tęczowy kryształ, który można umieścić na nasłonecznionym oknie i obserwować, jak naturalne tęcze tańczą po pokoju.
Zasilanie bateriami: 3 x AAA (nie dołączone do zestawu).
| Waga | 299 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 245 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | E2004 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Projektory |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 17 x 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |