Pro Display XDR - Szkło nanostrukturalne
- Model:
Pro Display XDR
- Częstotliwość odświeżania: 60
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Pro Display XDR
Pierwszy w historii 32-calowy wyświetlacz Retina 6K oferuje jasność ekranu sięgającą 1600 nitów, niesamowity kontrast 1 000 000:1 oraz superszeroki kąt widzenia. Z niesamowitą dokładnością odwzorowuje ponad miliard kolorów, a jego szeroki zakres dynamiczny całkowicie odmieni sposób, w jaki pracują zawodowcy. Przedstawiamy Apple Pro Display XDR. Najdoskonalszy profesjonalny wyświetlacz na świecie.
XDR. Ekstremalny zakres dynamiczny.
Rozpiętość tonalna ludzkiego oka, czyli zdolność postrzegania świateł i cieni o różnej intensywności, jest zdumiewająca. Odpowiadający jej kontrast bardzo trudno odtworzyć na ekranie. Pierwszym krokiem w tę stronę było opracowanie trybu High Dynamic Range (HDR). Pro Display XDR jest następnym. Dzięki przełomowej technologii podświetlania generuje obrazy o jasności, kontraście i kolorach na niespotykanym dotąd poziomie. Jego parametry daleko wykraczają poza HDR, oferując standard Extreme Dynamic Range (XDR).
Kolory nie kłamią.
Wyświetlacz Pro Display XDR z niewiarygodną dokładnością pokazuje wszystko, nad czym pracujesz. Szeroka gama kolorów P3 to paleta wystarczająca do wygenerowania najbarwniejszych obrazów. Dzięki 10-bitowej głębi Pro Display XDR perfekcyjnie odzwierciedla ponad miliard kolorów. A najwyższą możliwą jakość gwarantują nowoczesne funkcje kalibracji i wyspecjalizowany algorytm.
LED w nowym świetle.
Wygenerowanie naturalnie wyglądającego obrazu wymaga zestawiania na jednym ekranie, tuż obok siebie, ekstremalnie jasnych i ciemnych obszarów. Bez precyzyjnie działającego systemu podświetlania może wystąpić niepożądany efekt bloomingu. Wyświetlacz Pro Display XDR radykalnie go ogranicza dzięki zaawansowanej technologii LED, kształtowaniu światła i inteligentnemu przetwarzaniu obrazów.
Piękny obraz to nie wszystko.
Wyświetlacz Pro Display XDR zachwyca z każdej strony. Ekran sięga od krawędzi do krawędzi, z których każda mierzy zaledwie 9 mm, więc nic nie odciąga uwagi od Twoich projektów. Aluminiowa obudowa ma tylko 2,7 cm grubości, a innowacyjny kratkowany wzór ogranicza masę urządzenia i zwiększa przepływy powietrza.
| Waga | 14000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 865 x 580 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Apple |
|---|---|
| Model | Pro Display XDR |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Kontrast statyczny | 1 000 000:1 |
| Jasność HDR | 1600 |
| Jasność | 1000 |
| Waga | 7.48 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 412 |
| Szerokość | 718 |
| Głębokość | 27 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Retina |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 3 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 6016 x 3384 |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |