myszki
Primo Wireless Mouse - blue
- Model:
Primo
- Profil: Uniwersalny
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,76 zł / szt
43,98 zł brutto
Bezprzewodowa mysz optyczna
- Zasięg 6 m
- Chowany mikroodbiornik USB
- Wyłącznik
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 115 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Primo |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 135x115x48 mm |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie | - Mysz bezprzewodowa |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |