słuchawki
Primo Chat Headset for PC and laptop
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
28,61 zł / szt
35,19 zł brutto
Lekkie słuchawki z regulowanym i elastycznym mikrofonem umożliwiające komunikację bez użycia rąk
- Lekkie słuchawki z regulowanym i elastycznym mikrofonem umożliwiające komunikację bez użycia rąk
- Idealne do gier online, cieszenia się muzyką oraz korzystania z komunikatorów głosowych, takich jak Skype
- Wbudowany pilot do regulacji głośności
- Regulowany pałąk i miękkie poduszki zapewniają komfort użytkowania
- Czuły mikrofon o elastycznej konstrukcji zapewnia wyraźny dźwięk o wysokiej jakości
| Waga | 176 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 195 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 30 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 |
| Czułość | 89 |
| Waga | 48 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Unboxing | |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |