Pralko-suszarka do zabudowy CBD 485D1E/1-S
- Poziom hałasu: 56
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- Pełna specyfikacja
SMART
Wbudowane pralko-suszarki Candy zostały stworzone tak, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzyści przy minimalnej ilości strat. Twój komfort to nasza mantra: dlatego zawsze o tym pamiętamy, projektując nasze nowe urządzenia.
SZYBKIE: 14', 30', 44', 59' MINUTOWE PROGRAMY
Najlepsze połączenie czasu i wydajności. Pralki Candy pozwalają wybierać między nie mniej niż czterema cyklami, które trwają krócej niż godzinę, ale są w 100% skuteczne.
WYELIMINUJ BAKTERIE
Ten program usunie wszelkie bakterie i zabrudzenia z odzieży, piorąc ją w temperaturze 60°C, z dodatkowym użyciem wody, by zapewnić kompletne czyszczenie.
ZADBAJ O SWOJE WEŁNIANE UBRANIA
Cykl zaprojektowany specjalnie dla wyrobów wełnianych. Pulsujący ruch bębna dba o ubrania z delikatnością prania ręcznego. (Maksymalne obciążenie: 2Kg. Odzież musi być oznakowana jako nadająca się do prania w pralce.) Zatwierdzone przez Woolmark.
MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ
Z funkcją opóźnionego startu pranie będzie gotowe, kiedy tylko zechcesz. Pozwala ona zaprogramować początek cyklu prania z maksymalnym opóźnieniem do 24 godzin. Koniec z obawami o nieprzyjemne zapachy powstające w wyniku pozostawienia mokrej bielizny wewnątrz pralki. Koniec z marnowaniem zużycia energii.
KG DETECTOR
Nasze urządzenia minimalizują ilość zużywanej energii elektrycznej, zmniejszając jej straty. Czułe czujniki wagi wykrywają wielkość ładunku i automatycznie dostosowują ilość zużytej wody i prądu.
ZMNIEJSZ ZUŻYCIE ENERGII
Ta pralko-suszarka, wykorzystując tylko cykl prania, jest urządzeniem klasy D. Zgodnie z nową etykietą energetyczną i w porównaniu z klasą G, zmniejsza zużycie o co najmniej 24%, oszczędzając energię, pieniądze i dbając o środowisko.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Poziom hałasu | 56 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| Ilość programów prania | 16 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Programy i opcje prania | Odpompowanie |
| Programy i opcje suszenia | Wełna |
| Poziom hałasu suszenia | 58 |
| Waga | 65 |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 82 |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 53 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Załadunek suszarki | 5 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 67000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 550 x 630 x 855 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |