pralko-suszarki
Pralko-suszarka do zabudowy BC4S495M4D8-S
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Klasa głośności: A
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 815,86 zł / szt
2 233,51 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Tak |
| Ilość programów prania | 16 |
| Programy i opcje prania | Opóźniony start |
| Klasa energetyczna z suszeniem | D |
| Waga | 63 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 82 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 52.5 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Załadunek suszarki | 5 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy, Biały |
| Waga | 65000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 570 x 650 x 895 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup (AB) | Gratis | Gratis |