pralko-suszarki
Pralko-suszarka BDE86436WSVEE
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 454,18 zł / szt
1 788,64 zł brutto
| Waga | 67500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 645 x 590 x 890 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Indesit |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 14 |
| Poziom hałasu suszenia | 75 |
| Programy i opcje suszenia | Pranie i suszenie |
| Programy i opcje prania | Syntetyki, Delikatne 30° |
| Klasa energetyczna suszenia | D |
| Klasa energetyczna z suszeniem | D |
| Waga | 66 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 54 |
| Klasa energetyczna | D, A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Załadunek suszarki | 6 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |