Pralko-suszarka B5DFT6844WSDC
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Klasa głośności: B
- Pełna specyfikacja
Pralko-suszarka B5DFT6844WSDC
Silnik inwerterowy ProSmart
Wysoka sprawność, wysoka trwałość, niski poziom hałasu
Nie stresuj się rachunkiem za prąd ani nie martw się przy każdym praniu i suszeniu ubrań. Dzięki bezszczotkowej konstrukcji silnika technologia ProSmart zapewnia energooszczędność, niższy poziom hałasu i większą trwałość - a to wszystko w jednym urządzeniu. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać możliwości pralko-suszarki bez uszczerbku dla domowego budżetu czy też spokoju ducha.
AquaWave
Falowy ruch bębna zapewnia delikatniejsze pranie i suszenie
Pranie i suszenie może źle wpływać na ubrania. Prezentujemy zakrzywione szklane drzwi systemu AquaWave i specjalnie zaprojektowane łopatki, które przy pomocy ruchu falowego przemieszczają ubrania wewnątrz bębna, zapewniając delikatniejsze pranie i suszenie oraz zwiększając jego skuteczność. Następnym razem, gdy ktoś pochwali Twój strój, a Ty odpowiesz Ten stary ciuch? - może się okazać, że się nie mylisz.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beko |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Zabezpieczenia | Automatyczna regulacja wody |
| Programy i opcje prania | Eco 40-60 |
| Programy i opcje suszenia | 5 Kg Wash & Dry |
| Waga | 67 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 53.8 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Załadunek suszarki | 5 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |