pralki
Pralka WNHPI94A1PS/PL
- Poziom hałasu: 75
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 321,42 zł / szt
1 625,35 zł brutto
Pralka WNHPI94A1PS/PL
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gorenje |
|---|---|
| Poziom hałasu | 75 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 15 |
| Pojemność bębna | 54 |
| Programy i opcje prania | Syntetyki |
| Zabezpieczenia | Kontrola stabilności (SCS) |
| Waga | 58 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 84.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 54 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 60000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 650 x 560 x 890 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |