pralki
Pralka WNHAI84APS/PL
- Poziom hałasu: 72
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 321,42 zł / szt
1 625,35 zł brutto
| Waga | 60000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 560 x 645 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gorenje |
|---|---|
| Poziom hałasu | 72 |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Programy i opcje prania | Wełna |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Pojemność bębna | 54 |
| Waga | 58 |
| Pozostałe parametry | Silnik inwerterowy |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 54 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |