pralki
Pralka WAN2813APL
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
1 479,10 zł / szt
1 819,29 zł brutto
Pralka WAN2813APL
- Program parowy: redukuje zagniecenia nawet o 50%.
- Oszczędność energii: najlepsza klasa energetyczna A.
- ActiveWater Plus: do 50% oszczędności, dzięki dostosowaniu ilości pobieranej wody do wielkości załadunku.
- Silnik EcoSilence Drive: z opcją dodatkowej, 10-letniej, bezpłatnej gwarancji.
- SpeedPerfect: perfekcyjna czystość w czasie krótszym nawet do 65%.
| Waga | 65000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 670 x 640 x 860 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Pojemność bębna | 65 |
| Programy i opcje prania | Higiena Plus |
| Waga | 69.9 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 84.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.8 |
| Głębokość | 59 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |