Pralka WAN2403BPL
- Poziom hałasu: 71
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Pełna specyfikacja
Do 50% 1 mniej zagnieceń i łatwiejsze prasowanie.
Program parowy Iron Assist - do 50% mniej zagnieceń 1 i łatwiejsze prasowanie.
Najlepsza klasa energetyczna: A
Oszczędność energii z najlepszą klasą efektywności energetycznej A.
ActiveWater Plus: wyjątkowa oszczędność wody.
Oszczędność do 50% wody, dzięki precyzyjnemu dostosowaniu ilości pobieranej wody do wielkości załadunku.
Silnik z gwarancją cichej pracy i długiej żywotności.
Cichy, energooszczędny silnik EcoSilence Drive z opcją dodatkowej, 10-letniej, bezpłatnej gwarancji.
Doskonałe rezultaty prania nawet do 65% szybciej.
SpeedPerfect skraca czas prania nawet do 65%, uzyskując takie same, doskonałe rezultaty.
Opcja dołożenia lub wyjęcia ubrań podczas prania.
Użyj przycisku Start/Pauza dla dołożenia zapomnianych rzeczy podczas trwania programu.
Delikatny sposób na skuteczne pranie naszych ulubionych ubrań.
Unikalna, opatentowana struktura bębna VarioDrum wykorzystuje równomierne rozprowadzanie wody, aby delikatnie i skutecznie prać wszystkie rodzaje odzieży.
Konstrukcja AntiVibration: więcej stabilności, mniejsze wibracje.
Innowacyjne wytłoczenia AntiVibration Design na ścianach bocznych pralki stanowią nie tylko ozdobę: system ten zapewnia także większą stabilność i redukcję drgań.
Program super 30
Kompletny cykl prania przeznaczony do codziennego prania lekko zabrudzonych ubrań bawełnianych lub tkanin syntetycznych o rekomendowanym załadunku 3,5 kg.
Gotowe za...
Funkcja opóźnienia programu, pozwala opóźnić czas zakończenia prania nawet do 24 godzin.
| Waga | 71000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 680 x 645 x 860 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Poziom hałasu | 71 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Pojemność bębna | 65 |
| Programy i opcje prania | Wirowanie + Wypompowanie |
| Zabezpieczenia | Przed przepełnieniem |
| Waga | 67.7 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 84.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.8 |
| Głębokość | 59 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |